Wie is wie

Dit zijn de mensen van het bureau, bestuur, commissies en expertgroepen.

Bestuur

Hans

Hans van den Bemt

Voorzitter, bestuurslid namens inhouse contactcenters, Hoofd Klantinteractie, Kadaster
Ronald Smit

Ronald Smit

Penningmeester, bestuurslid namens facilitaire contactcenters, Country Director Yource Nederland
Brigitte Arts

Brigitte Arts

Bestuurslid namens inhouse, Head of Customer Service & Claims P&C and Health, NN/OHRA

Bernard Steenbergen

Bestuurslid namens inhouse, Director Customer Service Operations, Vattenfall

Marjon van der Maat

Bestuurslid namens inhouse, Afdelingshoofd Dienstverlening gemeente Tilburg

Serge Poppes

Bestuurslid namens leveranciers, CEO, Pegamento

Arjanne Omlo-Wiersma

Bestuurslid namens leveranciers, Account Director, YoungCapital

Edward Lind

Bestuurslid namens zzp'ers, Atlantic

Bureau

Wietse Westerhuis klantenservice verbeteren

Wietse Westerhuis

Interim directeur

Gretha de Groot

Senior beleidsmedewerker

Susan Soleimani

Senior manager projecten

Doeke Bosma

Online Marketeer

Voorzitters expertgroepen

Mohamed Abdallaoui

Organisatie: Tracebuzz Expertgroep: Social Service

Ellen van Hennekeler

Organisatie: eelloo
Expertgroep: HR

Nikki van Gerwen klantcontact optimaliseren met data

Nikki van Gerwen

Organisatie: Underlined

Expertgroep: Data

Stef van den oever CX klantensevice verbeteren

Stef van den Oever,

Organisatie: Nextview

Expertgroep: CX Strategie

Marko Kiers klantcontact optimaliseren met technologie

Marko Kiers

Organisatie: Salesforce

Expertgroep: Technologie

Marcel Mens

Organisatie: 4Growth.com

Expertgroep: Leiderschap

Hester Stehouwer WFM klantenservicee

Hester Stehouwer

Organisatie: Rabobank

Expertgroep: WFM

Henk Jager klantenservice verbeteren met online experience

Henk Jager

Organisatie: Yource

Expertgroep: Online Experience

Commissie ontwikkeling & certificering

Carolien de Oliveira Marreiros

Voorzitter

Organisatie: Ocaro

Joëlle Brosky

Organisatie: Tele'Train

Liesbeth van Leeuwen

Organisatie: eelloo

Volker Holländer

Organisatie: Coniche Business School

Janneke Verbruggen

Organisatie: NTT

Jan van der Weijden

Organisatie: Stichting ITO

Lisette van Schijndel

Organisatie: Essent

Commissie MVO

Hester Mager MVO klantenservice

Hester Mager

Organisatie: Tele'Train

Anne van Oosterum

Organisatie: Webhelp

Ruben Ham

Organisatie: UWV

Carolien de Oliveira Marreiros

Organisatie: Ocaro

Commissie onderzoek

Martine Ferment

Organisatie: Stichting KIRC

Cris Donze

Organisatie: Stichting KIRC

Janneke Verbruggen

Organisatie: NTT

Commissie Organisatiecertificering

Martijn van Noort

Organisatie: IPG

Miranda Kok

Organisatie: Yource

Kascommissie

Ingrid Polfliet

Organisatie: Voortschrijdend Inzicht

Marcel Paes

Organisatie: Webhelp

arrow_drop_up arrow_drop_down